צמיגי פאלקן בהתקנה מקורית

חברת Sumitomo היפנית, יצרנית הצמיגים השביעית בגודלה בעולם, המייצרת את מותגי הצמיגים Falken ו-Dunlop, ממשיכה במאמציה להרחיב את עסקי הצמיגים לשווקים האירופאיים ולארה"ב. במסגרת זו, ביצעה החברה רענון למותג פלקן, במטרה למצב אותו כצעיר, טכנולוגי ודינמי. האמירה המותגית, שנבחרה לשמש מעתה כסיסמה של המותג, היא On the Pulse, שניתן לתרגם בתרגום חופשי כ"בקצב הדופק". מטרת המיתוג היא להעביר ללקוחות את המסר לפיו פאלקן היא חברה ששמה במוקד תשומת הלב שלה את הטכנולוגיה החדשנית בשילוב עם גישה כנה והוגנת כלפי הלקוחות. המותג המעודכן של פאלקן הוא אנרגטי, נחוש ובראש פתוח.

עד לשנים האחרונות מיקדה החברה את מאמצי השיווק שלה לשוק היפני המקומי ולשווקים נוספים באסיה אך בשנים האחרונות קיבלו מנהלי החברה החלטה להתברג בין יצרניות הצמיגים המובילות בעולם. כתוצאה, החלה החברה לספק צמיגים בהתקנה מקורית (OE) למספר הולך וגדל של כלי רכב. מעבר לחוזי האספקה עצמם, המבטיחים היקף מכירות נכבד, צמיגים בהתקנה מקורית מהווים עבור הלקוחות הפרטיים חותמת איכות חד משמעית באשר לאיכות הצמיגים והיצרן העומד מאחוריהם.

כיום חברת Falken מספקת צמיגים בהתקנה מקוריות בארץ ובחו"ל לדגמי רכבים הבאים:
ג'יפ קומפאס, מרצדס G קלאס, פולקסווגן פאסאט, פולקסווגן טיגואן, הונדה HRV, ניסאן רוג (אקס-טרייל), ניסאן מיקרה, סוזוקי אלטו, סיאט אטקה, סיאט איביזה, סיאט מי, פולקסווגן אפ, סקודה סיטיגו ובעתיד גם בסובארו פורסטר.