פאלקן ZE310 החדש זוכה לשבחים במבחן צמיגי קיץ

"סוליית קיץ חדשה המעניקה תחושת בטחון מעולה בתנאי ציפה, היגוי חד ומדוייק, יציבות רוחבית על מסלול יבש, מרחקי בלימה קצרים בתנאי כביש יבשים ורטובים כאחד, ואורך חיים גבוה". כל אלו הן רק חלק מהאיכויות והמחמאות הרבות אשר ניתנו ע"י מגזין הרכב "AutoBild" הגרמני לצמיג החדש של Falken מדגם ZE310, ובסופו של המבחן העניקו לצמיג בוחני ועורכי המגזין את התואר היוקרתי – 'צמיג לדוגמא ומופת'.

הצמיג החדש (או בשמו המלא Ziex ZE310 EcoRun) הצליח להצטיין במיוחד בקטגוריית 'ציפה' (מקום רביעי), בקטגוריית 'ציפה צידית' (מקום שלישי) ובקטגוריית קילומטראז' ואורך חיים, וקיבל בקטגוריות אלו את הציון '1' בכולן. בקטגוריית בלימה בתנאי כביש רטובים ויבשים קיבל הצמיג את הציון '+2' וכמו כן גם בקטגוריות התנהגות בכביש יבש, נוחות נסיעה ורעש חיצוני. בקטגוריית יחס עלות-תועלת קיבל שוב את הציון '+2' והצליח להתבלט ולהיכנס לעשירייה הראשונה מבין כל הדגמים שנבחנו.

ה-ZE310 של פלקן הושק לראשונה בסתיו 2017 ויועד לנהגים אשר מחפשים צמיג ספורטיבי אך לא רוצים להתפשר על נוחות. הדגם קיים ב-40 מידות שונות החל מ-14 ועד 18 אינץ', ובקודי מהירות H, V, W. במהלך השנה הקרובה יושקו עוד 58 מידות נוספות לדגם זה.

"אנו שמחים ונרגשים לקבל את התואר הנכסף 'דוגמא ומופת' ממגזין כל כך נחשב ומוערך", אומר מנהל המותג, "הדבר מראה שטכנולוגיית יצור הצמיגים שלנו ותרכובות החומרים המתקדמות אותן אנו מיישמים בצמיגים  – מוכיחות את עצמן".

בציון הכללי, הצמיג במידה 195/65R15 הצליח להגיע למקום השלישי (!) תוך שהוא עוקף צמיגים של יצרנים אחרים כגון מישלין, פירלי וברידג'סטון.